De skipassen in Obertauern zijn in 2026-2027 ongeveer 4 procent duurder dan in de afgelopen winter. Obertauern hanteert voor de prijzen van de skipassen twee seizoen: seizoen A (de drukke weken) en seizoen B (de rustigere weken).
Tot en met 4 dagen zijn de prijzen van liftpassen in Obertauern in in seizoen A en B gelijk. Vanaf 5 dagen is een skipas in seizoen B goedkoper. Voor passen die over twee periodes lopen, wordt een gemengde prijs berekend. Skipassen vanaf 1,5 dag gelden ook in Grosseck-Speiereck in Mauterndorf/St. Michael, ongeveer 15 km verderop. Passen tot en met 1 dag gelden alleen in Obertauern.
Hotel aanbiedingen Obertauern
Hotels in Obertauern kun je boeken bij onder meer Summit Travel, Snowtrex, Chaletsplus (ook grote chalets in Obertauern) en Chalet.nl.
Skipasprijzen in Obertauern in het hoogseizoen (Seizoen A)
Hoogseizoen 26 december 2026 t/m 8 januari 2027 en 23 januari t/m 2 april 2027.
| Duur | Volwassenen | Jeugd (2008-2010) | Kinderen (2011-2020) | Senioren en gehandicapten |
|---|---|---|---|---|
| 2 uur | € 44,00 | € 33,00 | € 22,00 | € 42,00 |
| 3 uur | € 53,00 | € 40,00 | € 27,00 | € 50,00 |
| Ochtendpas tot 13.00 uur | € 57,00 | € 43,00 | € 29,00 | € 54,00 |
| Pas vanaf 11.00 uur | € 65,00 | € 49,00 | € 33,00 | € 62,00 |
| Middagpas vanaf 12.00 uur | € 57,00 | € 43,00 | € 29,00 | € 54,00 |
| 1 dag | € 72,00 | € 54,00 | € 36,00 | € 68,00 |
| 1,5 dag | € 121,00 | € 91,00 | € 61,00 | € 115,00 |
| 2 dagen | € 139,00 | € 104,00 | € 70,00 | € 132,00 |
| 2,5 dagen | € 185,00 | € 139,00 | € 93,00 | € 176,00 |
| 3 dagen | € 206,00 | € 155,00 | € 103,00 | € 196,00 |
| 4 dagen | € 274,00 | € 206,00 | € 137,00 | € 260,00 |
| 5 dagen | € 324,00 | € 243,00 | € 162,00 | € 308,00 |
| 6 dagen | € 368,00 | € 276,00 | € 184,00 | € 350,00 |
| 7 dagen | € 413,00 | € 310,00 | € 207,00 | € 392,00 |
| 8 dagen | € 456,00 | € 342,00 | € 228,00 | € 433,00 |
| 9 dagen | € 500,00 | € 375,00 | € 250,00 | € 475,00 |
| 10 dagen | € 538,00 | € 404,00 | € 269,00 | € 511,00 |
| 11 dagen | € 569,00 | € 427,00 | € 285,00 | € 541,00 |
| 12 dagen | € 598,00 | € 449,00 | € 299,00 | € 568,00 |
| 13 dagen | € 617,00 | € 463,00 | € 309,00 | € 586,00 |
| 14 dagen | € 625,00 | € 469,00 | € 313,00 | € 593,00 |
| 15 dagen | € 633,00 | € 475,00 | € 317,00 | € 600,00 |
| 16 dagen | € 641,00 | € 481,00 | € 321,00 | € 607,00 |
| 17 dagen | € 649,00 | € 487,00 | € 325,00 | € 614,00 |
| 18 dagen | € 657,00 | € 493,00 | € 329,00 | € 621,00 |
| 19 dagen | € 665,00 | € 499,00 | € 333,00 | € 628,00 |
| 20 dagen | € 673,00 | € 505,00 | € 337,00 | € 635,00 |
Skipasprijzen in Obertauern in het laagseizoen (Seizoen B)
Het laagseizoen in Obertauern loopt van 20 november t/m 25 december 2026, 9 t/m 22 januari 2027 en 3 april t/m 2 mei 2027.
| Duur | Volwassenen | Jeugd (2008-2010) | Kinderen (2011-2020) | Senioren en gehandicapten |
|---|---|---|---|---|
| 2 uur | € 44,00 | € 33,00 | € 22,00 | € 42,00 |
| 3 uur | € 53,00 | € 40,00 | € 27,00 | € 50,00 |
| Ochtendpas tot 13.00 uur | € 57,00 | € 43,00 | € 29,00 | € 54,00 |
| Pas vanaf 11.00 uur | € 65,00 | € 49,00 | € 33,00 | € 62,00 |
| Middagpas vanaf 12.00 uur | € 57,00 | € 43,00 | € 29,00 | € 54,00 |
| 1 dag | € 72,00 | € 54,00 | € 36,00 | € 68,00 |
| 1,5 dag | € 121,00 | € 91,00 | € 61,00 | € 115,00 |
| 2 dagen | € 139,00 | € 104,00 | € 70,00 | € 132,00 |
| 2,5 dagen | € 185,00 | € 139,00 | € 93,00 | € 176,00 |
| 3 dagen | € 206,00 | € 155,00 | € 103,00 | € 196,00 |
| 4 dagen | € 274,00 | € 206,00 | € 137,00 | € 260,00 |
| 5 dagen | € 291,00 | € 218,00 | € 162,00 | € 276,00 |
| 6 dagen | € 331,00 | € 248,00 | € 184,00 | € 314,00 |
| 7 dagen | € 372,00 | € 279,00 | € 207,00 | € 353,00 |
| 8 dagen | € 411,00 | € 308,00 | € 228,00 | € 390,00 |
| 9 dagen | € 450,00 | € 338,00 | € 250,00 | € 428,00 |
| 10 dagen | € 485,00 | € 364,00 | € 269,00 | € 461,00 |
| 11 dagen | € 512,00 | € 384,00 | € 285,00 | € 486,00 |
| 12 dagen | € 538,00 | € 404,00 | € 299,00 | € 511,00 |
| 13 dagen | € 556,00 | € 417,00 | € 309,00 | € 528,00 |
| 14 dagen | € 564,00 | € 423,00 | € 313,00 | € 535,00 |
| 15 dagen | € 572,00 | € 429,00 | € 317,00 | € 542,00 |
| 16 dagen | € 580,00 | € 435,00 | € 321,00 | € 549,00 |
| 17 dagen | € 588,00 | € 441,00 | € 325,00 | € 556,00 |
| 18 dagen | € 596,00 | € 447,00 | € 329,00 | € 563,00 |
| 19 dagen | € 604,00 | € 453,00 | € 333,00 | € 570,00 |
| 20 dagen | € 612,00 | € 459,00 | € 337,00 | € 577,00 |
Skipassen tot en met 1 dag gelden alleen in Obertauern. Skipassen vanaf 1,5 dag gelden ook in het skigebied Grosseck-Speiereck in Mauterndorf/St. Michael en voor nachtskiën.
Flexipassen in Obertauern
Met flexibele skipassen, ‘wahlabos’ in het Duits hoef je niet elke dag de piste op, maar kun je een aantal dagen kiezen waarop je in Obertauern gaat skiën. Dit soort passen zijn ideaal voor mensen die ook nog andere activiteiten in Obertauern willen doen en niet per se elke dag willen skiën.
| Flexipas | Volwassenen | Jeugd | Kinderen | Senioren en gehandicapten |
|---|---|---|---|---|
| 5 uit 7 dagen, seizoen A | € 333,00 | € 250,00 | € 167,00 | € 316,00 |
| 5 uit 7 dagen, seizoen B | € 309,00 | € 232,00 | € 167,00 | € 294,00 |
| 10 dagen naar keuze, hele seizoen | € 653,00 | € 490,00 | € 327,00 | € 620,00 |
WinterCard en 2 SeasonsCard
De WinterCard geldt het hele winterseizoen 2026/27 en ook in Grosseck-Speiereck. De nieuwe 2 SeasonsCard geldt ook in de zomer van 2027. De kaarten zijn persoonsgebonden. Bij aankoop van WinterCards voor de twee oudste kinderen of jongeren (geboren 2008 of later) krijgen alle andere kinderen in het gezin een gratis kaart.
| Seizoenspas | Voorverkoop t/m 3 december 2026 | Vanaf 4 december 2026 |
|---|---|---|
| WinterCard volwassenen | € 771,00 | € 811,00 |
| WinterCard senioren, gehandicapten en jonger dan 25 | € 630,00 | € 670,00 |
| WinterCard jeugd | € 553,00 | € 583,00 |
| WinterCard kinderen | € 349,00 | € 379,00 |
| 2 SeasonsCard (winter 2026/27 en zomer 2027) volwassenen | € 911,00 | € 951,00 |
| 2 SeasonsCard senioren, gehandicapten en jonger dan 25 | € 770,00 | € 810,00 |
| 2 SeasonsCard jeugd | € 623,00 | € 653,00 |
| 2 SeasonsCard kinderen | € 419,00 | € 449,00 |
Puntenkaarten in Obertauern
Alleen geldig in Obertauern. De kaarten van 250 en 400 punten gelden twee winterseizoenen, de variabele kaart één seizoen. Op de website van het verkeersbureau van Obertauern staat uitgelegd hoeveel punten elke skilift kost. Doorgaans zijn puntenkaarten alleen interessant voor beginners die voor het eerst buiten het oefengebied van de skischool gaan skiën. Zij maken maar weinig gebruik van de skiliften. Overleg wel eerst met de skischool of je een puntenkaart of toch een volwaardige skipas moet kopen.
| Puntenkaart | Volwassenen | Kinderen |
|---|---|---|
| 250 punten | € 41,00 | € 26,00 |
| 400 punten | € 65,00 | € 40,00 |
| Variabel (max. 150 punten), per punt | € 0,20 | € 0,15 |
Leeftijdsgroepen en voorwaarden
- Kinderen zijn geboren in 2011-2020 en jeugd in 2008-2010. Senioren zijn geboren in 1962 of eerder. Gehandicapten met een handicap van minimaal 70% betalen het tarief voor senioren en gehandicapten.
- Kinderen tot hun 6e verjaardag skiën gratis in gezelschap van een ouder. Die ouder heeft een skipas voor zijn of haar leeftijdsgroep nodig.
- Voor het jeugdtarief en de reducties is een legitimatiebewijs met foto nodig. Voor passen vanaf 9 dagen is een pasfoto verplicht.
- Reductietarieven voor gehandicapten zijn alleen aan de liftkassa verkrijgbaar en niet in de online shop.
- De skipassen worden uitgegeven als herbruikbare keycard. De borg bedraagt € 2,00 en is niet in de prijzen inbegrepen.
- Voor groepen van minimaal 20 volwassenen of jongeren en voor schoolgroepen gelden aparte tarieven.
Bronnen: Tourismusverband Obertauern (obertauern.com) en Liftgemeinschaft Obertauern (ski-obertauern.at), prijzen winter 2026/27. Typefouten en wijzigingen voorbehouden.
Laatste prijscheck: 15 oktober 2026. Bekijk livebeelden via de webcams in Obertauern. Vergelijk de prijzen van de liftpassen in Obertauern met de prijzen van skipassen in andere skigebieden in Oostenrijk.